ZIRGU TERAPIJAS CENTRS

ZIRGU TERAPIJAS CENTRS pakalpojumi

PERSONĪBAS SPĒKS (individuāla nodarbība) 

Tu vēlies saprast zirgu, sajust tā spēku un enerģiju vai tu vēlies vairāk iepazīt sevi? Stresa situācijas, spriedze darbā vai privātajā dzīvē vai vienkārši vēlies izjust jaunas emocijas, iepazīstot vēl neiepazīto? Vēlies uzlabot saskarsmes iemaņas, gūt lielāku pārliecību par sevi un savu rīcību? Kaut gan iespējams tu vienkārši vēlies pabūt kopā ar mūsu zirgiem un uzņemt sev vajadzīgo enerģijas devu. Neatkarīgi no tā kāds ir tavs mērķis, atbilstoši tam es pielāgošu programmu. Zirgs ir lielisks “psihoterapeits”, kas ne tikai norādīs uz konkrētām niansēm, kas mums sevī ir jāattīsta vai kur ir vērts “piestrādāt”, bet palīdz cilvēkam atgūt iekšēju līdzsvaru. Mūsu zirgi tev dāvās “laimes” hormonus, bet es, Zirgu terapijas centrs zirgu trenere, palīdzēšu saprast zirgu sacīto.

IZVĒLIES UN PIESAKIES! Šobrīd piedāvājam trīs individuālo nodarbību pamata programmas.

KOPĀ BŪŠANA. Nodarbības ilgums līdz 40 minūtēm, kuras laikā iepazīstināsim ar zirgiem; varēsi izvēlēties zirgu un tālāk jau tava izvēle. Pastaiga pie rokas un saruna ar zirgu vai tā sakopšana.35 EUR

MIERS. Nodarbības ilgums līdz 60 minūtēm, kuras laikā iepazīstināsim ar zirgiem; varēsi izvēlēties savu zirgu. Izstāstīšu par izvēlēto zirgu, tā uzvedību. Iespējams, kopā atbildēsim uz jautājumu, kāpēc tieši šī zirga izvēle. 20 minūšu individuāla nodarbība ar brīvu zirgu trenera vadībā, kas palīdzēs saprast zirgu un “iztulkot” tā sacīto. 55 EUR 

MIERS UN ATTĪSTĪBA. Vidējais nodarbības ilgums 2 - 2, 5 stundas. Iepazīšanās un stāsts par zirgiem. Apgūstam zirgu valodas pamatus veiksmīgai abpusējai saskarsmei. Kopā būšanas spēks – darbs zirga barā. Sava zirga izvēle. Kopā būšana ar zirgu -pastaiga, praktiski uzdevumi ar brīvu zirgu trenera vadībā, kas palīdzēs saprast zirgu un “iztulkos” zirga sacīto. Praktiskie uzdevumi notiek ar vairākiem zirgiem. Katru vidēji 15 – 20 minūtes.150 EUR 

Ņem vērā!

  • Pirms katras nodarbības paredzēja drošības instrukcija.
  • Dodoties uz nodarbību, lūgums izvēlēties ērtu apģērbu un ērtus apavus.
  • Ja nodarbība plānota aukstā, lietainā utt laikā, vēlams paņemt līdzi rezerves apģērbu un apavus.


BĒRNIEM

Ko zirgs ēd? Kā zirgs smaržo? Kā pareizi zirgu glaudīt? Kā ar zirgu runāt un kā saprast. Tīram, cienājam, glāstam, runājam. Nē, mugurā nekāpjam!

Mēs bērniem mācām saprast un ieraudzīt zirgu. Sajust zirga mieru, iemācīties uzticēties. Ņemam vērā katra bērna personību un vajadzības, atbilstoši pielāgojot programmu!

Līdz 40 minūtēm. 35 EUR

KOMANDA/nodarbība grupai, kopā pavadot līdz 5 stundām (programmu iespējams pielāgot). 

Jūsu uzņēmuma komanda nolēmusi labāk iepazīt vienam otru, uzlabot saskarsmes iemaņas, attīstīt līderības potenciālu vai vienkārši gūt neaizmirstamas emocijas.

Pirms nodarbības izrunāsim vēlmes un vajadzības, atbilstoši sastādot programmu.

Ņem vērā, ka programmu iespējams daudzveidot, piesaistot papildus ekspertus, speciāli organizētus notikumus, organizējot komandas ēdināšanu utt. Līdz ar to padarot komandas piedzīvojumu daudzveidīgāku. Ņemot vērā, ka pavisam netālu no Zirgu Terapijas centrs atrodas Mālpils muiža, kurā iespējams gan palikt pa nakti, komandas pasākumu var organizēt 2 dienu garumā.

Optimālais cilvēku skaits ir 5 personas. Tai pat laikā programmu iespējams pielāgot arī lielākam cilvēku skaitam.

Cena tiek aprēķināta, ņemot vērā pasākuma mērķi un klienta vēlmes, atbilstoši tiek izstrādāta individuāla programma.


 ĢIMENE/nodarbība ģimenei 

Zirgu Terapijas centrs piedāvā ģimenes piedzīvojumu, iepazīstot zirgu patieso būtību, paradumus un ikdienas dzīves ritmu. Ko zirgs ēd? Kā zirgs smaržo un kā zirgs ar zirgu veido attiecības? Kā zirgs runā? Atklāsim zirgu valodas noslēpumus. Izmēģināsim zirga SPA rituālu un sajutīsim zirga īpašo kopā būšanas enerģiju.

 Nodarbības ilgums līdz 60 minūtēm, kas paredzēta ģimenei līdz 4 cilvēkiem.  Cena - 65 eur. Katrs papildus cilvēks 15 eur. Maksimālais cilvēku skaits ir 6 cilvēki.


EKSKURSIJA/ saimniecībā un pie zirgiem. 

Zirgu Terapijas centrs atrodas īpašā saimniecībā. Šeit dzīvo ne tikai zirgi. No agra pavasara līdz pat vēlam rudenim mūsu saimniecībā iespējams iegādāties un baudīt gardum gardās zemenes (zīmols “Augusta zemenes”). Tāpēc skolēniem, organizācijām un uzņēmumiem piedāvājam ekskursijas saimniecībā

Ekskursijas ilgums līdz 60 minūtēm, kas iekļauj stāstījumu par saimniecību, zirgiem un zirgu dzīvi, kā arī atklāsim mūsu zirgu attiecību stāstus. Zemeņu sezonas laikā iepazīstināsim ar mūsu īpašo zemeņu audzēšanas metodi, kā arī būs iespējams garšot un iegādāties zemenes.

Cena – 65 EUR par ekskursiju un stāstījumu 60 minūšu garumā. 


ZIRGA SAIMNIEKAM

Gribi iepazīt zirgu, saprast tā uzvedību, psiholoģiju un rast īpašu kontaktu ar zirgu? Kā arī  uzzināt, kas nepieciešams laimīga zirga dzīvei un kā maksimāli draudzīgām metodēm audzināt drošu un ar cilvēku mijiedarboties gribošu zirgu. Programma  piemērota cilvēkiem, kas vēlas iegādāties zirgu vai kuriem jau ir zirgs, bet nav atbilstošu zināšanu vai vēlas gūt papildus pieredzi.

1 cilvēks – 1 stunda – 85 EUR.


FOTOSESIJA

Fotosesijas pakalpojums. 70 EUR stunda (cenā nav iekļauta fotogrāfa izmaksas)


Ja kāds no mūsu piedāvājumiem ir ieinteresējis, zvani 26517416 un vienosimies par abpusēji pieņemamu laiku!

Tradicionālās izjādes  mūsu stallī netiek piedāvātas