Par „Augusta stalli“ Mālpilī

Pirms seniem laikiem viens no slavenākajiem Mālpils muižas kučieriem bija Augusts, zināms ar savu straujo dabu un lielo mīlestību pret zirgiem. Tie viņam esot klausījuši uz vārda. Arī Augusta mazmazmeita Evija savulaik nolēma uzbūvēt zirgu stalli, jo mīlestība pret zirgiem un šo skaisto dzīvnieku dabas sapratne mantota no brašā kučiera.

„Augusta stallis“ – tikai nepilnas stundas braucienā no Rīgas un  jūs esat vietā, kur valda klusums, miers un līdzsvars. Iespējams labākā vieta tiem zirgu īpašniekiem, kuri ikdienā saguruši no kņadas un aktīvās ikdienas  vēlas būt netraucēti kopā ar savu zirgu. Dodoties īsākās vai garākās pastaigās pa blakus esošo mežu un laukiem vai trenējoties apgaismotajā treniņu laukumā.

„Augusta stallis“ ir arī izcila vieta sporta zirgiem, kuriem laiks doties pelnītā atpūtā. Šeit viņi tiks īpaši uzraudzīti, nodrošinot visu nepieciešamo aprūpi. Bieži stallī tiek uzņemtas grūsnās ķēves, kuras kumeļu gaidot tiek īpaši pieskatītas un aprūpētas.

„Augusta stallis“ sadarbojas ar zinošiem un ieinteresētiem vetārstiem,kā arī ļoti lielu vērību pievērš zirgkopēja izvēlei. 


 .